ÇÖZÜM ÖZÜNDE!
FIX THE BASICS!

26-27 KASIM 2019

Tanıtım etkinliğinin sağlanması için ürün kalitesi kadar, hedef kitleye doğrudan ulaşılabilir ortamların yaratılması, görsel estetik ve en fazla görünürlüğün sağlanması önem taşımaktadır.

Bu nedenle Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi’nde stand etkinliklerine paralel, dünya standartlarında modern, ilgi çekici, yeni ve fonksiyonel tanıtım araçları yeni bir reklam mecrası olarak kullanmak isteyenlerin hizmetine sunuluyor.

Kongreye paralel olarak düzenlenen Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Sergisi her yıl çok sayıda Kongre katılımcısı tarafından ziyaret edilmektedir.

Katılımcı profili; karar verici düzeyindeki üst düzey yönetici, CEO, Genel Müdür, Direktör, Pazarlama Müdürü, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Yöneticilerinden oluşan Kalite ve Yönetim Sistemleri Sergisi, büyük ve orta ölçekli işletmeler, KOBİ'ler ve kamu kurumlarını hedefleyen kuruluşların yer aldığı bir platform olmaktadır.

Türkiye Kalite Derneği tarafından 26-27 Kasım 2019 tarihlerinde Çözüm Özünde! Fix The Basics! temalı 28. Kalite Kongresi’nde kalitenin öncüleri stantları ile kongre çerçevesinde düzenlenecek olan fuarda yerlerini alabilecekler.  Türk İş Dünyasının gündemini oluşturan KalDer, Kalite Kongreleri çerçevesinde düzenlenen oturumlarda her yıl 50’yi aşkın üst düzey yönetici, bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Siz de bu prestijli platformda fuar katılımcısı olmak ve diğer konularda ayrıntılı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Stantlı Katılım Ücretleri ve Hizmetler

Avrupa’nın alanındaki en büyük kongresi olarak anılan Kalite Kongresi kapsamında, kalitenin öncülerinin katılım sağlayacağı sergi 28. Kalite Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Fuarda sektörlerini yönlendiren öncü profesyonel firmalar, bu prestijli platformda var olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.

BOŞ ALAN FİYATLARI
BİRİM FİYAT
6 - 18 M²1.200 TL + KDV
 • Fiyatlar alan m2 birim fiyatıdır.
 • Boş alan tahsis edilmektedir. Katılımcı firma alanın teknik yeterlilikleri doğrultusunda organizasyonun anlaşmalı olduğu stant firması ile gerçekleştirebilir. Stant görseli uygunluk onayı için sergi öncesinde organizatör firma ile paylaşılmalıdır. Trifaze elektrik bağlantı ve kullanım ücreti katılımcıya aittir.
 • KalDer üyeleri toplam bedel üzerinden %20 indirimli katılım imkânına sahiptir.

PAKET STANTLI KATILIM

 • Stant konstrüksiyonu
 • Bölme panelleri (beyaz)
 • Ön panelde firma ismini içeren alınlık
 • Grup priz
 • Aydınlatma (100W/3m2)
 • 1 masa ve 2 sandalye
PAKET STANT DÂHİL FİYATLAR
FİYAT
6-18 M²1.500 TL + KDV
* Görseller tam boyutları yansıtmamaktadır.

ÖDEME ŞEKLİ

 • Fiyatlara % 18 oranında KDV ilave edilecektir.
 • NOT: PAKET STANT HARİCİNDEKİ TASARIM İSTEKLERİ KURULUŞLARA AİTTİR